Roman

Tesadüfen Aşk – Başak Kızıltan – Online Kitap Oku

Başak Kızıltan / Tesadüfen Aşk / PDF / Sayfa: 352

O güldüğünde içimde bahar çiçekleri açıyor.

Yerli roman yazarlarımızdan Başak Kızıltan’ın ” Tesadüfen Aşk” adlı romanı ekitap olarak sizlerle. Hayatın doğal akışıyla beraber kapıldığımız aşklar bir tesadüften ibaret midir? yoksa insanlar aşkı kendileri mi seçer? Yeşim ve Ayaz’ın aşklarına tanıklık ederek bu gibi sorulara cevap bulacak ve oldukça şaşıracaksınız. Romantik türde bir kitap olan bu romanda, aşkın içerisine derinlemesine dalarak bu eseri zevkle okuyacağınızı tahmin ediyoruz.

Tesadüfen Aşk Hakkında

İnsan kime âşık olacağını bilebilir mi? Tümüyle tesadüfte ömür boyunca kimi seveceğimiz! Hatta insan en tutkunu aşkını asıl, sevdiğini sanıp yanıldığını anladıktan sonra yaşayabilir. “Buselik” adlı ilk kitabıyla okurlarının beğenisini kazanan Başak Kızıltan, yeni romanında, karhamanı Yeşim’le tanıştırıyor okurunu. Bir basketbolcunun sadece maçlarda heyecanlanmadığını da Ayaz’la tanışarak öğrenebilirsiniz. İlk aşkın gerçek olup olmadığına, her sayfayı şaşırarak çevirirken siz karar verin! Çünkü kahramanlarımız Yeşim ve Ayaz pekâlâ siz ve sevgiliniz de olabilir. “Ayaz’a gittikçe âşık oluyorum, daha fazla nasıl âşık olunur bilmiyorum ama onunla geçirdiğim her dakika ona daha çok bağlanıyorum. Bu bağlılığın normalde beni korkutması lazım, ama olmuyor. Tam tersine her şeyimle teslim olmak istiyorum ona. Sorgusuz, sualsiz, en saf halimle teslim olmak…”

Yazarımız Başak Kızıltan, Bilken Üniversitesi’nde Turizm ve Otel İşletmeciliği okumuştur. Yıllardır eğitim gördüğü alanda çalışmakta ve müthiş manzarasından ilham alarak yeni romanlarını yazdığı Arnavutköy’de yaşamaktadır.

eKitabı sizlerle paylaşan “Başak Kızıltan” yani yazarımızın kendisine teşekkür ederiz.

Yazarın sosyal medya adresleri; https://www.instagram.com/basakkiziltan https://www.facebook.com/basakiziltan

Tesadüfen Aşk Online Kitap Oku

Tesadüfen Aşk .

Tesadüfen Aşk Alternatif 2 İndir

Benzer İçerikler

Karıma Mektuplar – Marquis de Sade Online Kitap Oku

yakutlu

Emanet Gelin 2 – Şehnaz Gülşen – Online Kitap Oku

yakutlu

Koruma – Leena Lehtolainen – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy