Roman

Yaralı Yürekler – Chantelle Shaw – Online Kitap Oku

Chantelle Shaw / Yaralı Yürekler / PDF / Sayfa: 111

Yaralı yürekli adlı beyaz dizi romanı oldukça romantik ve tutkulu bir konuyu ele alıyor. Yıllar önce bir gafletle Beth o yaralı suratlı adamın yatağına girmişti. Aradan bir kaç yıl geçtiğinde yine o adamın görkemli orta çağ surlarıyla çevrili yaşadığı şatoya geldi. Bu sefer yalnız değilde kucağında birde bebek vardı.! Piras zamanında yine çekiciydi fakat o zaman sadece alkolden onunla birlikte olduğunu düşünüyordu ama şimdi bu taş gibi adam karşısına bir kez daha çıkınca adeta kadının içi erimişti.

Yaralı Yürekler Hakkında

Cesario Piras gibi her hücresinden güç ve otorite fışkırıyormuş gibi görünen bir adama, tam da böyle bir ortaçağ şatosu yakışırdı. Adam, tıpkı şatosunun duvarları gibi güçlü görünüyordu ve Beth bakışlarını ondan alamıyordu. Bir anda içinde tuhaf bir acı hissetti. Sanki kalbine bir ok saplanmıştı. Yoksa bu adam, karşısındakini hipnotize etme yeteneğine sahip bir büyücü müydü? Tanrım! Neler saçmalıyordu böyle? Derin bir nefes aldı sonra da bakışlarını karşısındaki adamın yaralı ve sert ifadeli yüzüne çevirdi. “Buraya geldim çünkü kucağımda gördüğünüz sizin çocuğunuz Bay Piras,”dedi.

Yaralı Yürekler Online Kitap Oku

Yaralı Yürekler .

Benzer İçerikler

Kendi Zekanı Kendin Ölç – H. J. Eysenck Online Kitap Oku

yakutlu

Eğitimci Olarak Schopenhauer – Nietzsche Online Kitap Oku

yakutlu

Doludizgin – Stephanie Laurens – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy