Roman

Yasak Bilgi – Michael Powell – Online Kitap Oku

Michael Powell tarafından derlenen oldukça enteresan bilgiler resimlerle desteklenerek okuyucuya aktarılmıştır.

Sıradan bilgi kitaplarının bize sunduğu şeyler zaten çoğu zaman yabancı olmadığımız başka şeylerin alternatifidir. Yasak Bilgi kitabı bizlere daha bilinmeyeni gösteriyor ayrıca bu bilgileri öğrenmeniz sizi ayrıca tehlikeye atabiliyor. Tabi ki bu bilgileri hayatınızda uygulayarak başka insanları mağdur etme amacında olmamanız oldukça önemli çünkü bu bilgileri öğrendikten sonra içinizde ki şeytanla mücadele etmeniz gerekebilir. Mesela bu kitap sayesinde pokerde kart saymasını öğrendikten sonra ilk işiniz bir kumarhaneye gitmek olmasından korkuyorsanız, yada çelik kasa şifresini patlatmayı öğrendikten sonra hırsızlığa gitmeyi düşünüyorsanız, bu gibi durumlar yüzünden uzak durmanızı öneririz.

Yasak Bilgi Hakkında

Hayatınızda biraz daha tehlikeye yer var mı? Sınırları zorlamak ister misiniz? Biraz daha fazla eğlenmek? Yasak Bilgi ile hepsine kavuşacaksınız. Davetsiz düğüne gitmekten, kumarhanede kart saymaya, kor gibi sıcak kömürlerde yürümekten, kasa açmaya kadar, bu kitapla nasıl yapıldığını öğrenemeyeceğiniz hiçbir şey yok; öğrenmemeniz gerekse dahi.

Yasak Bilgi Online Kitap Oku

Alternatif

https://ekitap.org/i7t403lt029x.html

Benzer İçerikler

Aptal Beyin – Dean Burnett – PDF ve ePUB İndir

yakutlu

Hayat Kitabı – Eduardo Punset – Online Kitap Oku

yakutlu

Yıldız Masalı – Kristin Hannah Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy