Roman

Yasak Elma – Müjde Aklanoğlu Online Kitap Oku

Yasak Elma – Müjde Aklanoğlu ekitap

Yasak Elma kitabı hakkında bilgiler:

Müjde Aklanoğlu'nun Yasak Elma isimli kitabı 446 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Seni, böyle içime işleye işleye severken, canımı yakacak kadar senle doluyken nasıl vazgeçerim ki? Geçemiyorum da zaten! İçimdeki senden vazgeçemiyorum. Ben seni kendimden sakınırken, nasıl kıskanmam başka gözü, başka bir dokunuşu? İçimden bir sürü şey sıralıyorum, sen bakı-yorsun ya başka el gözlere, işte o zaman usulca çekiliyorum senden. Unut diyorum, boş ver diyorum. Ne unutuyorum, nede boş veriyorum… Ancak, duymuyor hiçbirini bu kalp, atamıyor seni bu yürek içinden… Çekemiyorum sana asılı kalmış bakışlarımı senden, aksine bana inat flört ediyorsun o sahte bakışlarla sen… İçimde büyüyen ateşi körükleyerek kor olup yakıyorsun, yaktığın kadar da yıkıyor-sun bilmeden. Anlamıyorsun değil mi ey deniz gözlü sevgi-li, anlamıyorsun? Kayıyorum ellerinden, gidişimi hazırladığını bilmiyorsun. Hiçbir şey yapmıyorsun değil mi? Sadece bakıyor, öylece kalıyorsun..
Yasak Elma Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Müjde Aklanoğlu kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Sana Bağlandım – Nicole Williams Online Kitap Oku

yakutlu

Düş Sandığım – Yasemin Candemir – Online Kitap Oku

yakutlu

Beyin Bağırsak Bağlantısı – Emeran Mayer – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy