Roman

Ziyan – Hakan Günday Online Kitap Oku

Ziyan - Hakan Günday
Ziyan – Hakan Günday ekitap

Ziyan kitabı hakkında bilgiler:

Hakan Günday'in Ziyan isimli kitabı 352 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Ak gövdeli zenci köpeklerimiz var. Adları da var. Fakat onlar birer heykel. Çağırınca gelmiyorlar artık. Cennetin kapısını bekliyorlar. Karla karışık toprağa gömülebilmek için kulakları dik donuyorlar! Öyle bir cennet ki, paslı demirin dahi beyaz sakalı var. Bizi saran tel örgüler ak angoradan örülmüş. Havası havlamayı bırakmış, ısırıyor. Ak ağzı etimizle dolu. Bu yüzden sessiz bir ayaz var. Saçaklardan sarkan mızrak dişleri ensemize saplanmış. Gazete kâğıdı gibi buruşmuş derimizde mor diş izleri, bekliyoruz.
Cennetten Kovulmayı. Bembeyazız. Soğuk. Donmak. Çözülmek. Tekrar donmak.
Daha çok hiç bir şeye gerek yok. Fiilleri çekmeye bile. Herkez kalsın yerinde. Bıraksınlar, yaslansın göğsüm sırtlarına, ılıklaşsın enseleri nefesimle. Yavaş yavaş sokayım dilimi derilerine. Aksın içlerine hayatımın zehri. Yirmi tane mermi. Muhteşem! Hepinizi geberteceğim! fakat hepinizi!
Ziyan Online Kitap Oku Ziyan Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Hakan Günday kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Temmuz Gelincikleri – Sylvia Plath Online Kitap Oku

yakutlu

Frezya – Lemariz Müjde Albayrak Online Kitap Oku

yakutlu

Bereketli Topraklar Üzerinde

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy