Roman

Zargana – Hakan Günday Online Kitap Oku

Zargana - Hakan Günday
Zargana – Hakan Günday ekitap

Zargana kitabı hakkında bilgiler:

Hakan Günday'in Zargana isimli kitabı 208 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Kimsenin birbirine bakmadığı, yalan, ihanet, şiddet, tecavüz ve acımasızlıkla yoğrulmuş, tek hayallerin göz göze geldiği bir hayattan intikam almanın en iyi yolu yaşamaktır. Mana aramak boşunadır ve her şeyin "hiç"e dönüşmesi gerekir. Henüz on ikisinde Berlin'de dört kişinin tecavüzüne uğrayan Zargana, bu olaydan sonra kendini insan sınıfından sıyırır. Ne mevcut ki insan olmaktan uzaklaşıp "hiç"e yaklaştıkça şahsına döner; aşık olur. Parçalanmış benliğini onarmak için, başkalarının oynadığı bir "hayat oyunu"nu sahnelemeye koyulur..
Türk Edebiyatında şimdiden farklılığını kanıtlamış olan Hakan Günday, Zargana'da bunca karmaşık bir öykünün altından sade ve berrak bir anlatımla kalkıyor. Hayat, varlık, hiçlik, oyun, zeka, kudret ve acizlik ortasında gidip gelen bir metin.
Zargana Online Kitap Oku Zargana Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Hakan Günday kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Yabancı Serisi – Diana Gabaldon – Online Kitap Oku

yakutlu

Kaplan! Kaplan! – Alfred Bester Online Kitap Oku

yakutlu

Amin Maalouf – Semerkant (Roman Özeti)

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy