Arkanı Kolla – Karen Rose – Online Kitap Oku

Karen Rose / Arkanı Kolla / PDF – EPUB / Sayfa: 544

Karen Rose, okuyucuyu koltuğuna perçinleyecek yüksek voltajlı bir gerilim sunuyor bizlere. – Lisa Gardner-

Stevie’in yerinde olmak isteyen kadın bulmak neredeyse imkansızdır. Çünkü o çocukluğundan beri acı ve dertlerle yoğrulmuştur. Tabi acıları çekmesinin bir sebebi de güçlü kişiliği duruşudur. Hiç bir şeyden korkmadan meydan okuyan türdendir. O yüzden cinayet masasında dedektif olmayı seçmiştir. Fakat burnunu sokması gerekenden fazla şeylere soktu. Oldukça geçmişten gelen sırları karıştırınca kendi ve küçük kızının hayatı tehlike altında artık. Ama Stevie geri adım atmaya niyeti yok, bu işte ona yardımcı olacak tek kişiyse ona uzun zamandır aşık olan eski bir subay Clay’dır.

Arkanı Kolla Hakkında

Eski bir dava yeniden açılıyor. Bir katil daha da güçlenerek yeniden doğuyor. Baltimore Cinayet Masası Dedektifi Stevie Mazzetti hiçbir kadının başına gelmemesi gereken acılar yaşamış ve her şeye tek başına göğüs germek zorunda kalmıştır. Ve tüm bunlara karşın o hâlâ bir savaşçıdır. Eski ortağının ve bazı karanlık ellerin adalete müdahale etmesine izin vermiş olabileceğini öğrendiğinde geçmişi düzeltmek için her şeyi yapmaya karar verir. Hedef tahtasına kendisi ve küçük kızı oturtulsa bile karanlıkta kalmış eski davaları karıştırmaktan vazgeçmez.

Farklı ortamlardaki tehditleri analiz etmek eski deniz subayı, yeni güvenlik uzmanı Clay Maynard’ın işidir fakat Stevie’yi çevreleyen tehditleri görmek için fazla uzağa bakmasına gerek kalmayacaktır. İlk gördüğü andan beri ona duyduğu aşkına karşılık bulabilmek için Stevie’yi ona musallat olan psikopattan korumak zorundadır. Bunu başarabilmek için tek şansı, her şeyini kaybetmeyi göze alan ve geçmişinde korkunç sırlar saklayan bu katil ile Stevie arasında çelik bir zırh oluşturmaktır.

Arkanı Kolla Online Kitap Oku

Arkanı Kolla Online Kitap Oku

Arkanı Kolla EPUB ve PDF Turbo İndir

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Hercai – Sümeyye Koç – Online Kitap Oku

yakutlu

Cariyenin Kızı Mihrimah

yakutlu

Sen Gittin Ya Ben Çok Güzelleştim – Nilgün Bodur – Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy