OKUYUCU PUANLARI
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Aşkla Gelen Güzellik – Georgia Cates ekitap

Aşkla Gelen Güzellik kitabı hakkında bilgiler:

Acıtan Güzellik Serisi #3Georgia Cates'in Aşkla Gelen Güzellik isimli kitabı 340 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF formatında sizlere sunuluyor.
Georgia Cates'in kocaman alaka gören serisi, Acıtan Güzellik ve Adanmış Güzellik'ten sonra çarpıcı bir finalle sona eriyor.
Bir Zamanların süratli çapkını, milyoner Jack McLachlan nam-ı öbür Mağara Adamı'na, bir sene evvel sorarsanız ne evlenmek istiyordu ne de bebek! Yani, Laurelyn Prescott'la tanışmadan önce, varlıklı döşek odasında yaşamı süresince hep tıpkı kadını bakmak gibi bir niyeti yoktu. Peki ne oldu da Jack, sadece üç aylık bir münasebet için anlaştığı bu güzel kadından vazgeçemedi?
Âşık oldu; inandı, güvendi ve sevdi. İşte bunlar oldu ve vazgeçemedi. Gene de Jack'in süratli zamanlarının siyah gölgeleriyle savaşmak Laurelyn için hiç basit değil. Herhangi bir anda, herhangi bir yerde karşılarına çıkıveren güzel bir kadın, güneşli bir günde kopan kasırgalar gibi. Fakat aşkın öbür isimi sabırdır ve şayet gerçekse, fırtınalara basit ayakkabı bırakmaz!
Aşkla Gelen Güzellik Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Georgia Cates kitaplarını gör ->