Roman

Kalbimi Salla – Michelle A. Valentine Online Kitap Oku

Kalbimi Salla – Michelle A. Valentine ekitap

Kalbimi Salla kitabı hakkında bilgiler:

Michelle A. Valentine'in Kalbimi Salla isimli kitabı 272 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Noel Falcon müziğe tutkulu bir adamdır. Sevgilisi Lane, Noel için bu işin istikbali olmadığını boş hayaller peşinde koştuğunu söyler ve onu terk eder. Aradan bir süre geçtikten sonra Noel artık bir rock yıldızı olmuştur. Tabi kızımız Lane söylediklerinden pişman olsa da artık kuş uçmuş ve bunun pişmanlığını yaşamak zorundadır. Noel bir gün Lane’nin çalıştığı şirketi satın aldığında Lane neler olduğunu anlayamaz. Fakat kariyeri için mühim olan bu işte yükselmek için Noel’in arzularını tatmin etmesi gerektiğini bilir.
İyi kız Lane, Noel Falcon’dan ayrıldığı için nihayet dört yıldır pişmanlık içinde. Rock yıldızı olma hayallerinin onu bir yere götürmeyeceğini söylediğinde mantıklı davrandığını düşünüyordu. Fakat şimdi kendi kariyeri durgunken, onun bir rock tanrısı olduğunu görünce ne kadar yanlış yaptığını anlıyor. Noel, Lane’in staj yaptığı pazarlama şirketini kiraladığından Lane onu yeniden bakmak zorunda kalacak. Hayalindeki yöneticilik işini şirkette garantilemek istiyorsa, Noel’i ikna etmek ve alıcı olarak kazanmak zorunda. Ne yazık ki kalbini kırdığı için Noel hâlâ ona kızgın.
Lane’in şirketi, Noel’in dikkatini çekmesi için onu Black Falcon konserine gönderdiğinde, onu görür görmez Lane’in hisleri allak bullak olur ve onu unutmadığını anlar. Fakat Noel’in hayranlarıyla olan sayısız kaçamakları ve kendini beğenmiş tavırları, onu, bir zamanlar sevdiği tıpkı adam olmadığına inandırır. Görünüşe göre Noel şimdi sadece Lane’in vücudunu istemektedir. İşi kazanmak için ona ihtiyacı olduğunu söylediğinde, Noel değişmiş bir adam olduğunu Lane’i kendisiyle turneye gelmeye zorlayarak ispatlar.
Lane, Noel’in teklifini istemeyerek kabul ettikten sonra onu memnun etmek için ne gerekiyorsa isteyerek yapmaya başlar, bu onun baştan çıkarıcı isteklerine boyun eğmek de olsa… Lane fazla geçmeden kandırmacanın tehlikeli bir oyun olduğunu ve oynayanın sadece kendisi olmadığını anlayacaktır. Laf konusu aşk olduğunda yapabileceğin yalnızca hata, ardından gitmemektir.
Kalbimi Salla Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Michelle A. Valentine kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Kalp Yolunu Seçer – Jennifer Probst – Online Kitap Oku

yakutlu

Wardstone Günlükleri Serisi – Joseph Delaney – PDF ve ePUB indir

yakutlu

Aselsan Cinayetleri – Melik Duvaklı – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy