Roman

Çılgın – Chloe Esposito Online Kitap Oku

Çılgın – Chloe Esposito ekitap

Çılgın kitabı hakkında bilgiler:

Chloe Esposito'nun Çılgın isimli kitabı 440 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Alvie Knightly tam bir yıkıntı : Nefret ettiği bir işi , daimi parasal sıkıntıları mevcut ; yaptığı en iyi şey sarhoş olmak. Fakat onu yıkan şeyler sadece bunlar değil. Bir de mükemmel ikiz kardeşi Beth’in , en az kendisi kadar mükemmel hayatını görmek, Alvie’nin içinde yaşadığı sefaleti daha derinden hissetmesine yol açıyor.
Beth Sicilya’da kendisini ziyaret etmesi için Alvie’ye birinci mevkii bir bilet gönderip , yakışıklı kocasından kız kardeşini havalimanından almasını isteyince Alvie fazla değişik bir yaşamla karşılaşıyor. Peşinden ikizinin Alvie’ye sunduğu ufak plan , beklenmedik olaylarla fazla daha kocaman bir entrikaya dönüşünce işler sarpa sarıyor.
Mafya Bağlantıları, saklı sevgililer , pis para…
Alvie eski işini kaybetmesine yol açan yaramazlıklarının bu yeni yaşamda ne kadar lüzumlu olabileceğini birinci elden deneyim diyor.
Çılgın’da Coşku dorukta!
Hemen bu sayfaların ortasında sizi bekliyor…
Çılgın Online Kitap Oku Çılgın Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Chloe Esposito kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Beni Hafife Alma

yakutlu

Kristin Hannah – Yaz Rüzgarı – Online Kitap Oku

yakutlu

Aslında Aşk da Yok

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy