Roman

Bir Ömürdür Seni Bekliyorum – Fabio Volo – Online Kitap Oku

Fabio Volo / Bir Ömürdür Seni Bekliyorum / PDF / Sayfa: 168

Bir adamın dilinden samimi itiraflar..

Francesco dışarıdan bakılınca her şeye sahip ortalama bir hayat sürmekteydi. İyi bir işi ve eşi vardı.

Fakat orta yaşlarında olan bu adam bir gün durup düşündüğünde aslında şimdiye kadar hiç mutlu olmadığını hatta gittikçe daha mutsuz bir hayat sürmeye devam ettiğini fark eder. Aslında kendimizi düşünürsen bizlerde öyle değil miyiz? Evlen ve çalış hayat akıp gitsin… Fakat Francesco artık bu süreci bozmayı kafaya koyarak kendini mutlu etmek için tüm gemileri yakacaktır. Bu yolculukta tanışacağı kadın belki de aradığı şeyin ta kendisidir..

Bir Ömürdür Seni Bekliyorum Hakkında

Günümüz gençlerinden, otuzlu yaşlarda herhangi biri: stresli bir iş yaşamı, pek çok farklı kızla cinselliğe dayalı ilişkiler, sürünün dışında kalma korkusu, ebeveynlerle yaşanan iletişim güçlükleri, çocukluğa ait anılar ve duyulan özlem, esrar içme alışkanlığı ve gerçek arkadaşlık söylencesi.

Günün birinde gerçekten yaşamaksızın sadece var olduğunu fark eden ve artık böyle devam edemeyeceğine karar veren genç bir adam. Yeterli cesareti göstererek ve kendisiyle epey dalga geçerek depresyon, hastalık hastalığı ve varoluşsal uyuşuklukla mücadele eder. Nasıl mı? Onu Francesco’ya sorun. Ve Ilaria’ya. Çünkü burada hepsini özetlemek istemiyoruz, ayrıca bu hikâyede sizi güzel bir son bekliyor.

Fabio Volo, Bir Ömürdür Seni Bekliyorum’da her birimizin içindeki o karmaşık dünyayı yalın bir dille sorgulamayı ve normal bir gencin kendisini tüketen üzüntülerini, kafasında çakan şimşekleri ve gülünç hallerini anlatmak konusundaki becerisini bir kez daha gösteriyor.

Bir Ömürdür Seni Bekliyorum Online Kitap Oku

Alternatif

Bir Ömürdür Seni Bekliyorum PDF İndir

Benzer İçerikler

Felsefe Yüzüğü Serisi – Morgan Rice – Online Kitap Oku

yakutlu

Cerrah – Tess Gerritsen Online Kitap Oku

yakutlu

Tuhaf

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy