Roman

Öldürmeye Değer Kişiler – Peter Swanson – Online Kitap Oku

Peter Swanson / Öldürmeye Değer Kişiler / PDF – EPUB / Sayfa: 298

Ted adında genç adam oldukça sevdiği karısı tarafından, yine güvendiği arkadaşıyla birlikte aldatılmıştı. Bu olaydan bir kaç hafta sonra havalimanında Lily adında bir kadınla tanışır. Bu karşılaşma tamamen rast gele plansızdır. Kalkış saatlerini beklerken sohbet eden ikili bir süre sonra alkol almaya başlar. Rötar yapan uçakları yüzünden alkolünde dozajı kaçarken iyice yakınlaşan ve samimileşen çift sonunda en mahrem hatta en cani duygularını da paylaşı verir. Ted karısını öldürmek sitediğini söylediğinde, Lily’nin tepkisi hiç umulmadık şekilde ona yardım edebileceğini söylemek olur. Bu dakikadan sonra kafadar ikili yeni bir dönemece girerek hayata kendilerine kötülük yapan kişileri tek tek avlamaya başlayacaktır. Ama işin en kötüsü sonunda sadece biri hayatta kalacaktır..

Öldürmeye Değer Kişiler Hakkında

Birkaç tane çürük elma tanrı’nın belirlediği zamandan önce yok olsa ne fark eder…
Lily Kintner, Heathrow Havalimanı, bekleme salonunun barında Ted Severson’la tanışır. İçilen martinilerin sayısı arttıkça aralarındaki samimiyet de artar. Bu iki yabancı kendileriyle ilgili en mahrem sırları birbirlerine anlatırlar. Ted, karısı Miranda’nın kendisini bir hafta önce aldattığını öğrendiğini söyler. Belki de en başından beri birbirlerine uygun değildirler. Sohbet ilerledikçe Ted yarı şaka karısının ihaneti yüzünden onu öldürmek istediğini açıklar. Bu şok edici itiraf karşısında Lily, ona bu konuda yardım edebileceğini söyleyerek işi içinden çıkılmaz bir hale sokar. Ne de olsa herkes bir gün ölecektir, birkaç çürük elmayı zamanından önce toprağa göndermenin ne sakıncası olabilir ki?

Bir anda bu ikili kendilerini ölümcül bir kedi-fare oyununun içinde bulurlar; her şey bittiğinde yalnızca bir kişi hayatta kalabilecektir.

Öldürmeye Değer Kişiler – Yandi.sk Online Kitap Oku

Öldürmeye Değer Kişiler – Yandi.sk Online Kitap Oku

Alternatif

Öldürmeye Değer Kişiler – Driver PDF ve EPUB İndir

Benzer İçerikler

Aşka Şeytan Karışır – Hande Altaylı – Online Kitap Oku

yakutlu

Batı Dusuncesinin Olusumunda Islam’ın Rolu

yakutlu

Evrim Iflas Eden Teori (cep boy)

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy