Roman

Sen Ağlama – Nuria Roca – Online Kitap Oku

Nuria Roca / Sen Ağlama / PDF – EPUB / Sayfa: 298

Seni utacağım gün ben yokum demektir.

Clara adında bir kadının acısını, aşkını ve cinselliğini konu edinen çıktığı yıl en çok satan listesinde uzunca kalan bir romandır “Sen ağlama” Eşini kaybettikten sonra her şeyi sarpa saracağını düşünen Clara kendini çocuklarına bağışlamış bir annedir. Fakat bu sırada oldukça hareketli bir cinsel yaşamı başlar. Bir çok erkekle birlikte olur. Ardından tek dayanağı olan kardeşini de kaybeden kadın bir dönüm noktasına daha girer.

Sen Ağlama Hakkında

Sen Ağlama, işinde başarılı olmak isteyen, iyi bir anne olmaya çalışan, ayrıldığı eşinden sonra bir erkekten diğerine koşan ve cinselliği âdeta yeniden keşfeden 35 yaşındaki Clara’nın dokunaklı öyküsünü anlatıyor.

Çok sevdiği kardeşinin ölümüyle sarsılan Clara’nın hayatı inanılmaz sürprizlerle değişiyor. Yeni öğrendiği ve yüzleşmesi hiç de kolay olmayan iki gerçek, Clara’yı altüst ediyor.

İspanya’da yayımlanmasının hemen ardından bir bestseller olan Sen Ağlama, son yıllarda okuyacağınız en içten, en sıcak öykülerden biri… Clara’yı asla unutamayacaksınız!

Sen Ağlama – Yandi.sk Online Kitap Oku

Sen Ağlama – Yandi.sk Online Kitap Oku

Alternatif

Sen Ağlama – Driver PDF ve EPUB İndir

Benzer İçerikler

Son Casus – John Le Carre – Online Kitap Oku

yakutlu

2019 Yılı Kitap Fuarlarında Kitaplarla Buluşacağız

yakutlu

Amcanın Rüyası – Dostoyevski Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy