Tarih

Mevhibe 2 Online Kitap Oku Gülsün Bilgehan

Bu içeriğimizde yazar Gülsün Bilgehan tarafından yazılan Mevhibe 2 isimli kitap hakkında detayları sizlere aktarıyoruz.

Yazının devamında Mevhibe 2 Online Kitap Oku seçeneğini bulabileceğiniz gibi, Yandex üzerinden telefona, tablete, bilgisayara indir, online olarak PDF formatında full görüntüle yükle (download) seçeneklerini de görerek ücretsiz (bedava) olarak kitabı temin edebilirsiniz. Bunların yanında Mevhibe 2 kitap oku seçeneğiyle birlikte kısa kitap özeti, tanıtımı ve kapak resmi de yazının detaylarında yer almaktadır.

Mevhibe 2 Kitabının Kısa Özeti Oku

Gülsün Bilgehan, anneannesi Mevhibe İnönü’nün yaşamöyküsünü iki kitapta topladı. Mevhibe – II, Mevhibe Hanım’ın Cumhurbaşkanı eşi olduktan sonraki yaşamını içeriyor. Özel aile fotoğraflarıyla…

Not: Bazı kitapların kitap özetleri sunulurken kitabın konusu, kısa özeti, detaylı incelemesi, türü dışında karakterleri, ana fikri ve ne anlattığı hakkında ile ilgili de bilgi verilmektedir. Bu durum kitaptan kitaba değişmektedir. Bazılarında ise konu özeti yer almamaktadır. Sizler de yorumlar alanına kitap hakkındaki düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Mevhibe 2 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

ISBN 9754947341
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 352
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 16 x 24 cm

Mevhibe 2 Kitabını Kim Yazmıştır?

Yazarın kitapları arasından en beğenilenlerden olan bu kitap yazar Gülsün Bilgehan tarafından yazılmıştır.

Mevhibe 2 Online Kitap Oku

Yazar Gülsün Bilgehan tarafından yazılan kitaplar arasında yer alan Mevhibe 2 kitabını Online Kitap Oku seçeneğiyle ya da sesli kitap olarak indirmek için buradasınız. Yalnız üzülerek belirtmek isteriz ki bazı kitaplar otomatik olarak siteye eklendiğinden dolayı tümünde indirme linki yer almayabilir.

Eğer yazı detayında Mevhibe 2 Gülsün Bilgehan Online Kitap Oku linkini göremiyorsanız ve indiremiyorsanız alttaki yazıyı okuyunuz.

The post Mevhibe 2 Online Kitap Oku Gülsün Bilgehan appeared first on Online Kitap Oku.

Benzer İçerikler

Amasya Genelgesi Online Kitap Oku Mustafa Kemal Atatürk

yakutlu

Ermeni Milliyetçiliğinin Serüveni (Taşnaklardan ASALA’ya Yeni Belgelerle) Online Kitap Oku Mehmet Perinçek

yakutlu

FKF Dev-Genç Tarihi 1965-1971 Belgelerle Bir Dönemin Serüveni Online Kitap Oku Ali Yıldırım

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy