Roman

Celeste NG – Sana söyleyemediğim Her Şey – Online Kitap Oku

Celeste NG / Sana söyleyemediğim Her Şey / PDF – EPUB / Sayfa: 336

Dünyaca önemli bir ve en çok kitap satışlarının yer aldığı Amazon’da çıktığı yıl en çok satılan kitaplar arasında kalıcı bir yer edinen popüler bir roman sizlerle. Lydia Lee’nin o sabah kahvaltıya gecikmesiyle başlayan ilginç bir hikaye. Sizleri oldukça etkileyen, kelimelerle adeta dans eden bir roman. İnsanlar söyledikleri sözcükler doğrultusunda vardır. Ya söyleyemediklerimiz asıl bizi biz yapansa?

Sana söyleyemediğim Her Şey Hakkında

Lydia öldü. Ama henüz kimse bilmiyor… Böyle başlıyor bu hikâye. Lydia’nın kahvaltıya inmediği o mayıs sabahında. Lee ailesi; pişmanlıkları ve kırgınlıkları, ihanetleri ve güvensizlikleri, söyledikleri ve söylemedikleriyle mutfak masasında beklerken. Sonrası, adına mutluluk dediğimiz denge oyunu ve bizi bir arada tutan sırlar üzerine başka bir hikâye…

Yayınlandığı günden bu yana, okurların ve eleştirmenlerin övgüyle karşıladığı Sana Söyleyemediğim Her Şey, her sayfası küçük sürprizlerle dolu, etkileyici, özel bir roman.

Sana söyleyemediğim Her Şey Yorumlar

Hayranlık uyandıran bu kitapla ilgili tek endişem, bundan sonra okurun beklentisinin çok daha fazla yükselmesi. Derin, dokunaklı ve hassas bir metin.
-Chris Schluep-

Başarılı bir ilk roman, aynı zamanda yürek burkan bir hikâye… Celeste Ng, hünerli bir şekilde ipleri elinde tutmayı başarıyor. Çokkuşaklı bu roman, bir ailenin bütün sırlarına ışık tutan son derece ilgi çekici ve ustaca bir eser.
-Los Angeles Times-

Sürükleyici bir gizem ve farklı ırklardan gelen bir aile üzerine etkileyici bir inceleme. Tartışma yaratacak bir ilk roman. -Entertainment Weekly-

Zekice yazılmış, duygusal bir ilk roman. Ng, asimilasyon temasını duygusallıkla ve gitgide artan bir gerilimle, birbirinin içine geçmiş bir masal gibi işlemeyi başarmış.
-O Magazine

Eğer bu romanı okumadıysanız, şimdiye dek iyi bir Amerikan kurgusuyla karşılaşmadınız demektir.
-The New York Times Book Review-

Sana söyleyemediğim Her Şey Online Kitap Oku

Sana söyleyemediğim Her Şey Online Kitap Oku

Sana söyleyemediğim Her Şey .

Benzer İçerikler

Kaçırılan Gelin – Susan Wiggs – Online Kitap Oku

yakutlu

Ateşten Sırlar

yakutlu

Zehir – S. J. Bolton – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy