Ekitap, ekitap indir
Roman

Tanrı – Jennifer L. Armentrout Online Kitap Oku

Tanrı – Jennifer L. Armentrout ekitap

Tanrı kitabı hakkında bilgiler:

Melez Sözleşmeleri Serisi #3Jennifer L. Armentrout'in Tanrı isimli kitabı 408 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF formatında sizlere sunuluyor.
Akit'in kuralları Alex'i hemen hemen ölüme gönderiyordu. Konsey onun Catskills'de ne yaptığını öğrenseydi, onu kimse kurtaramazdı, tabii Aiden'ı da. Furiler, Alex'in peşindeydi, şimdi de onu ele geçirmek isteyen başka güçler var.
Alex Sürpriz bir name alıyor, yazanlar karşısında ne yapacağını bilemiyor ve Seth'le gittikçe daha da yakınlaşıyor. Beraber yaptıkları antrenmanlardan biri Alex'in bir Apollyon göstergesi daha kazanması ile sonlanıyor ve bu Alex'i bir adım daha Uyanmaya yaklaştırıyor.
Alex'in Doğum günü yaklaştıkça sanki etrafındaki bütün dünya paramparça oluyor; geleceğin Apollyon'u aşk, kader ve yalanlar ortasında sıkışıp kalıyor.
Tanrılar öfkelerini serbest bırakınca hayat arka dönülmez bir biçimde değişecek. Furiler, İblisler, Safkanlar, Melezler ve Avcılar hiç beklenmedik bir geleceğe hazırlanıyor. Tarih tekerrür ediyor ama bu kez işler, pek de iyi gitmiyor.
Melez Sözleşmeleri serisi, Melez ve Safkan'dan sonra yaratan ile devam ediyor.
Tanrı Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Jennifer L. Armentrout kitaplarını gör ->

Benzer kitaplar

Solmayan Güller – Jennifer Donnelly Online Kitap Oku

yakutlu

50 Ekonomi Fikri – Edmund Conway Online Kitap Oku

yakutlu

İslam’ın Kızına – İhsan Şenocak Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap