Roman

Derin Siyah – Yıldız Ramazanoğlu – Online Kitap Oku

Yıldız Ramazanoğlu / Derin Siyah / PDF – EPUB / Sayfa: 80

Oldukça farklı bir edebiyat romanı olan “Derin Siyah” insanın kendinde aradığı anlam üzerine sizleri bir yolculuğa çıkarıyor. İnsan bir şeyleri değiştirmek için hep çevresel etmenlere bakar, başarısız olursa bunun sebebini çevreye ve onla etkileşimde olan insanlara bağlar. Ama aslında başarı yada başarısızlık insanın içinde başlayan bir olgudur. Ustaca kurgulanmış bir karakter üzerinden zevkle okuyacağınız bu öykü sizleri etkisi altında bırakacak.

Derin Siyah Hakkında

Derin Siyah, hikayenin başladığı yer. Yıldız Ramazanoğlu’nun öykü serüveninin ilk eseri. Çok yönlü yazarlığı ile edebiyat ve düşünce dünyasında kendine has bir yere sahip yazarın, yayınlandığı yıl Türkiye Yazarlar Birliği tarafından yılın öykü kitabı seçilen bu eseri, insanın iç dünyasına zengin bir bakış aynı zamanda. Dışarıda hayat sürer giderken içeride neler olduğuna çekilen dikkat. Sorgulamanın, yüzleşmenin insanın kendisinden başlaması gerektiğine dair kurulan bir öykü evreni. “İnsan birilerini yaşarken suçüstü yapıp kayda geçirecekse, kendi hayatından başlamalı.”

Derin Siyah Online Kitap Oku

Derin Siyah Online Kitap Oku

Derin Siyah .

Benzer İçerikler

Sensiz Olamam – Rebecca Winters – Online Kitap Oku

yakutlu

Ölümsüz Aile Kitap Özeti (Natalie Babbit)

yakutlu

Bela Serisi – Jamie McGuire – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy