Roman

Havva’nın Yedi Kızı – Bryan Sykes Online Kitap Oku

Havva’nın Yedi Kızı – Bryan Sykes ekitap

Havva’nın Yedi Kızı kitabı hakkında bilgiler:

Bryan Sykes'in Havva’nın Yedi Kızı isimli kitabı 323 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
En ihtiyar akrabanız kaç yaşında?
Profesör Bryan Sykesın yaptığı araştırmalara göre en yaşlısı 45.000 Yaşında olabilir!
Oxford Üniversitesi ırsi profesörlerinden Sykes, 1994te İtalya Alplerinde keşfedilen 5000 senelik Buz Adam Ötziyi incelerken, sadece anneden çocuğa geçen bir genin nesiller süresince hiç değişmeden korunduğunu saptadı. Kısa süre sonra Buz Adamın bir akrabasının İngilterede yaşadığını ortaya çıkardı. Yaptığı araştırmaların sonucunda yerli Avrupalıların hepsinin yekün yedi kadının soyundan geldiğini açıkladı: Katrine, Helena, Ursula, Velda, Jasmine, Tara ve Xenia. En yaşlısı 45 bin, en genci ise 10 bin yaşında!
Havvanın Yedi Kızında Sykes, Buz Adamla başlayan bu ilmi macerasını okuyuculara aktarıyor. Rus İmparatorluğunun nihayet kraliyet ailesi Romanovlar üzerinde, Pasifikte, Çedar Adamla alakalı yaptığı araştırmaları ve yedi kıza ulaşana kadar takip ettiği yolu anlatıyor Profesör Sykes.
Havva’nın Yedi Kızı Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Bryan Sykes kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Aşk ve Dondurma – Jenna Evans Welch

yakutlu

Kararsız Gelin – Lucy Gordon – Online Kitap Oku

yakutlu

Piraye

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy