Roman

Korkma Ben Varım – Murat Menteş – Online Kitap Oku

Murat Menteş / Korkma Ben Varım / PDF / Sayfa: 424

“Öldürdüğüm insanlarla iyi arkadaş olacağımızı düşünmüşümdür hep.”

Bu türden eşine az rastlanır yerli romanlarımızdan ve onu yazan yazarlarımızdan biri olan Murat Menteş bir çok konun iç içe geçtiği enfes bir roman şöleni sizleri beklemektedir. Kahramanları bizden biri fakat bazı yönleriyle oldukça baskın olarak karşımıza geliyor. Korkma Ben Varım gerilimine hazırsanız başlayın.

Korkma Ben Varım Hakkında

Dublörün Dilemması’nın yazarından komik, hızlı, şoke edici bir roman daha. Gönül İşleri Bakanlığı’nda basın müşaviri dövüş ustası Fu. Başkalarının intikamını alarak hayatını kazanan Gıcırbey. Tarih öğretmeni dilber Şebnem Şibumi. Padişah yorganları satıcısı Enver Paşa. Dul gangster Hayati Tehlike.Mr. Spock, Abdülcabbar, Ruhiye Hanım, papağan Huduni, cin Jajha, Atom Bombacıyan, Uçan Kız, Abidin Dandini, Leyla Kalahari ve diğerleri… Korkma Ben Varım’ın her sayfası sürprizlerle dolu. Aşk, dostluk, intikam, yalnızlık ve şiddetin ustaca harmanlandığı roman, olağanüstü bir enerji saçıyor.”Bu kitap karnaval sırasında baş gösteren bir bombardımana benziyor.”

Korkma Ben Varım Online Kitap Oku

Korkma Ben Varım Alternatif

Benzer İçerikler

Dualar Kalıcıdır

yakutlu

Parçalanmış – Robin Wasserman Online Kitap Oku

yakutlu

Yatağımdaki Serseri – Sabrina Jeffries Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy