Roman

Külahıma Anlat – Emrah Akçay Online Kitap Oku

Külahıma Anlat – Emrah Akçay ekitap

Külahıma Anlat kitabı hakkında bilgiler:

Emrah Akçay'in Külahıma Anlat isimli kitabı 456 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Karşınızdakileri anlattıklayla değil anlatmadıklarıyla nasıl dinlersiniz?
Beden Dili isimi altında onlarca kitap yazıldı. Bu kitabın farkı, sahanın içinden ve birinci elden bilgiler vermesi. Uzun yıllar 'İlçe Jandarma Komutanı' olarak vazife oluşturan iletişim uzmanı Emrah Akçay, sözsüz iletişim konusunda edindiği tecrübeleri okurlarıyla paylaştı. 'Külâhıma Anlat' beden dili kavramıyla birlikte, bütün sözsüz iletişim alanlarını evrimsel temelleriyle ve ilmi referanslarıyla beraber gözler önüne seriyor. Belirgin kalıplaşmış hareketler ezberletmek yerine, herkese uyarlanabilecek tutum biçimlerini aktararak ikinci bir lisan öğretiyor. Yaşanmış cinayet davalarından yararlanarak, sözsüz davranışlarda yalan tespiti konusuna fer tutuyor. Bu kitap sayesinde insanları anlattıklarından fazla anlatmadıklarıyla dinleyecek ve coşkulu bir iletişimin kapılarını aralayacaksınız.
Külahıma Anlat Online Kitap Oku Külahıma Anlat Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Emrah Akçay kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Komplo Çemberi – Maggie Hall – Online Kitap Oku

yakutlu

Sinekli Bakkal (Roman Özeti)

yakutlu

Senden Başka Yok Marian Keyes

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy