Roman

Şah – Aimee Carter Online Kitap Oku

Şah – Aimee Carter ekitap

Şah kitabı hakkında bilgiler:

Aimee Carter'in Şah isimli kitabı 368 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
"Kalıplara alan okuyan kuvvetli anlatısıyla yeni bir distopik dünya tanrı Carter, unutulmaz karakterleri ve müthiş kurgusuyla okurları derinden etkileyecek."
-Booklist-
"Enfes Bir final, Kitty ve arkadaşlara çoktan hafızalara kazındı."
-Publishers Weekly-
Zafer senin olabilir,
Eğer kim olduğunu keşfedersen.
Aimee Carter'ın distopik üçlemesinde nihayet hamle, nihayet şans… Kitty yozlaşmış sistemi alt edebilmek için Daxton'un sırlarını açığa çıkarmak durumundadır; ama bu vaziyet Kitty'nin sevdiği ve ebedi güven duyduğu Benjy de dâhil herkezin hayatını tehlikeye atar. Üstelik Kitty'nin yaşamda kalması için bir zamanlar rolüne sadık kalması kâfiyken, şimdi kendisinin aslında kim olduğunu keşfetmesi gerekmektedir. Yaşamları ve inandıkları değerler için ölümüne mücadele etmeyi göze meydan Kitty ve arkadaşları, istediklerini elde edebilecekler midir? Şah'la okurlar Carter'ın distopik evrenine veda ederken, gene heyecan, merak ve dehşet gibi duyguları derinlemesine hissedecekler.
Şah Online Kitap Oku Şah Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Aimee Carter kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Yedi Gece – Anna Campbell Online Kitap Oku

yakutlu

Tatyana ve Alexander – Paullina Simons – Online Kitap Oku

yakutlu

Reklam Aşkı – Victoria Michaels – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy