Roman

Malafa – Hakan Günday Online Kitap Oku

Malafa - Hakan Günday
Malafa – Hakan Günday ekitap

Malafa kitabı hakkında bilgiler:

Hakan Günday'in Malafa isimli kitabı 211 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Bir kuyumcu dükkânının kapısından giriyorsunuz. Gösterişli, albenili bir dükkân burası. Pahalı mücevherlere erişiyorsunuz. Fakat önce tezgâhtarlar… Başka bir deyişle tezgah. Önce tezgahtan geçiyorsunuz. Veyahut hep tezgâhta kalıyorsunuz. Hayatta da olduğu gibi… Bir kuyumcu dükkânına kocaman bir dünyayı sığdırıyor Hakan Günday.. Kozan, ana karakaterimiz tezgâhtardır. Eline ne geçerse satabilecek kadar başarılı… Ağzı laf yapan, herkesi ikna edebilecek kadar laf yapan bir tezgâhtar. Onun kullandığı dili kullanıyor Günday da. O jargonla konuşuyor. Satmak dışında dünyada olup biten hiçbir şeyi aldırışsız Kozan da bugünün insanını yine tanımlıyor. Yüzeysellik ve satmak… Her şeyden ve hepsinden ehemmiyetlisi satmak, başka bir deyişle muvaffakiyet. Kocaman bir yalanın karar sürdüğü bu büyük kuyumcu, ona göre, büyük bir kuyu. Bir hayaller ve tekzip eder diyarı burası. Hakan Günday Malafa’da eğlenceli bir düzen tenkidine imzalıyor.
Malafa Online Kitap Oku Malafa Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Hakan Günday kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Fikrimizin Rehberi – Gazi Mustafa Kemal – Erol Mütercimler – Online Kitap Oku

yakutlu

Zar Adam – Luke Rhinehart – Online Kitap Oku

yakutlu

Orada da Yıldızlar Kayar mı?

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy