Tarih

Balkanlar’da İslam Medeniyeti-1. Milletlerarası Sempozyumu Tebliğleri, Sofya, 21-23 Nisan 2000 Online Kitap Oku

Bu içeriğimizde yazar tarafından yazılan Balkanlar’da İslam Medeniyeti-1. Milletlerarası Sempozyumu Tebliğleri, Sofya, 21-23 Nisan 2000 isimli kitap hakkında detayları sizlere aktarıyoruz.

Yazının devamında Balkanlar’da İslam Medeniyeti-1. Milletlerarası Sempozyumu Tebliğleri, Sofya, 21-23 Nisan 2000 Online Kitap Oku seçeneğini bulabileceğiniz gibi, Yandex üzerinden telefona, tablete, bilgisayara indir, online olarak PDF formatında full görüntüle yükle (download) seçeneklerini de görerek ücretsiz (bedava) olarak kitabı temin edebilirsiniz. Bunların yanında Balkanlar’da İslam Medeniyeti-1. Milletlerarası Sempozyumu Tebliğleri, Sofya, 21-23 Nisan 2000 kitap oku seçeneğiyle birlikte kısa kitap özeti, tanıtımı ve kapak resmi de yazının detaylarında yer almaktadır.

Balkanlar’da İslam Medeniyeti-1. Milletlerarası Sempozyumu Tebliğleri, Sofya, 21-23 Nisan 2000 Kitabının Kısa Özeti Oku

The International Symposium on Islamic Civilization in the Balkans was organized by IRCICA in cooperation with The Institute of Higher Islamic Studies (Sofia) , the Institute of Balkan Studies – Bulgarian Academy of Sciences (Sofia) , Centre of Oriental Languages and Cultures (Sofia University) , International Centre for Minority Studies and Intercultural Relations (IMIR) (Sofia) and Foundation for Research on Islamic History, Art and Culture (ISAR) (Istanbul) . A total of 86 papers were presented. The papers, subsequently revised by their authors, are published in two separate volumes: one for those in Turkish and another for those in English and Bulgarian.

Not: Bazı kitapların kitap özetleri sunulurken kitabın konusu, kısa özeti, detaylı incelemesi, türü dışında karakterleri, ana fikri ve ne anlattığı hakkında ile ilgili de bilgi verilmektedir. Bu durum kitaptan kitaba değişmektedir. Bazılarında ise konu özeti yer almamaktadır. Sizler de yorumlar alanına kitap hakkındaki düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Balkanlar’da İslam Medeniyeti-1. Milletlerarası Sempozyumu Tebliğleri, Sofya, 21-23 Nisan 2000 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Editor: Ali Çaksu
Yayın Tarihi 2002-01-01
ISBN 9090631082
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 447
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 14 x 20 cm

Balkanlar’da İslam Medeniyeti-1. Milletlerarası Sempozyumu Tebliğleri, Sofya, 21-23 Nisan 2000 Kitabını Kim Yazmıştır?

Yazarın kitapları arasından en beğenilenlerden olan bu kitap yazar tarafından yazılmıştır.

Balkanlar’da İslam Medeniyeti-1. Milletlerarası Sempozyumu Tebliğleri, Sofya, 21-23 Nisan 2000 Online Kitap Oku

Yazar tarafından yazılan kitaplar arasında yer alan Balkanlar’da İslam Medeniyeti-1. Milletlerarası Sempozyumu Tebliğleri, Sofya, 21-23 Nisan 2000 kitabını Online Kitap Oku seçeneğiyle ya da sesli kitap olarak indirmek için buradasınız. Yalnız üzülerek belirtmek isteriz ki bazı kitaplar otomatik olarak siteye eklendiğinden dolayı tümünde indirme linki yer almayabilir.

Eğer yazı detayında Balkanlar’da İslam Medeniyeti-1. Milletlerarası Sempozyumu Tebliğleri, Sofya, 21-23 Nisan 2000 Online Kitap Oku linkini göremiyorsanız ve indiremiyorsanız alttaki yazıyı okuyunuz.

The post Balkanlar’da İslam Medeniyeti-1. Milletlerarası Sempozyumu Tebliğleri, Sofya, 21-23 Nisan 2000 Online Kitap Oku appeared first on Online Kitap Oku.

Benzer İçerikler

FKF Dev-Genç Tarihi 1965-1971 Belgelerle Bir Dönemin Serüveni Online Kitap Oku Ali Yıldırım

yakutlu

Doğu Akdeniz Yakından Online Kitap Oku Uğur Kökden

yakutlu

Amasya Genelgesi Online Kitap Oku Mustafa Kemal Atatürk

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy