Ekitap, ekitap indir
Roman

Muhammed’i Öldüren Adamlar – Alfred Bester Online Kitap Oku

Muhammed'i Öldüren Adamlar - Alfred Bester
Muhammed'i Öldüren Adamlar – Alfred Bester ektiap

Muhammed'i Öldüren Adamlar kitabı hakkında bilgiler:

Alfred Bester'in Muhammed'i Öldüren Adamlar isimli kitabı 18 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla e-kitap olarak PDF ve EPUB formatında sizlere sunuluyor.
Tarihi bölerek zarar veren bir adam vardı. Imǚ paratorlukları altüst edip, hanedanların kökünü kurutturdu. Onca, Mount Vernon beynelmilel bir türbe olmamalıydı ve Colombo Ohio. Cobot Ohio olarak isimlendirilebilirdi. Onun yüzünden Marie Curie Floransa’da lanetlenebilirdi ve hiç kimse peygamberin sakalı yerine yemin edemeyebilirdi. Aslında tüm bu gerçek gibi görünen olaylar olmamıştı. Çünkü o, bir deli doktordu. Veyahut diğer bir şekilde söylersek, sadece kendisi için gerçek olmayanları yapmakla başarılıydı.
Şimdilerde ananesel okuyucu deli doktor imasına çok alışık. Odžzellikle, gizlenmiş ve gözlerden uzak laboratuvarında sevgili kızını savunmak için çeşitli yöntemlerle korkunç canavarlar yaratanına. Bu öykü bu cins inançları olan bir insan ile ilgili değildir. Bu dâhi bir deli doktor olan Henry Hassel hakkındadır. Onun dehası daha çok Ludwig Boltzmann (Idǚ eal Gaz Yasayı’na bakınız) Jacques Charles ve Andre Marie Ampere (1775−1836) sınıfında değerlendirilebilir
Muhammed'i Öldüren Adamlar Online Kitap Oku Muhammed'i Öldüren Adamlar Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Alfred Bester kitaplarını gör ->

Benzer kitaplar

Bülbülü Öldürmek

yakutlu

Rüzgar Gibi Geçti – Margaret Mitchell – Online Kitap Oku

yakutlu

Sergüzeşt – Samipaşazade Sezai – Online Kitap Oku

yakutlu

Yorum Yap