Nü Peride – Hakan Akdoğan Online Kitap Oku

Nü Peride – Hakan Akdoğan ekitap

Nü Peride kitabı hakkında bilgiler:

Hakan Akdoğan'in Nü Peride isimli kitabı 115 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
"Adımlarıma yön vermeliydi aşk, düşüncelerime biçim. Kalçalarını davet edercesine sallayan bir orospunun rahatlığı olmalıydı benim aşklarımda, aynı zamanda uzun yoldan gelmiş bir yabancının ürkekliği. Başkalarına muhtaç bir bebeğin yüzündeki saflığın yanında yılların tecrübesini alnındaki kırışıklara sıkıştırmış bir ihtiyarın olgunluğu olmalıydı. Ortası olmamalıydı benim yaşadığım aşkın."
Kanatan Tutkuların, yürek yakan acıların, aykırı aşkların romanı Nü Peride. Aynı kentin, aynı mekanlarında, şimdinin can yakan gerçekleri ile tarihin gizemli olayları arasında karşı konulamayan bir yolculuğa davet. Anılarını koynuna birer akrep gibi iliştirip her gece, kendi kendini sokmaya yatan sakat bir adamın, sevdiği kadına anlattığı garip öykünün dehlizlerindeki koyu yalnızlığa katılış. "Nü" çizmek için ölüme gebe bir heyecanla Peride'yi mahzenine kapatan Osmanlı ressamın amacına ortaklık. Aşka yelteniş en önemlisi, gerçek aşka uzanış.
Yunus Nadi Roman Ödülü'ne değer bulunan Nü Peride, dilimizin tüm zenginliklerini de içinde barındıran, çok katmanlı bir eser.
Nü Peride Online Kitap Oku Nü Peride Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Hakan Akdoğan kitaplarını gör ->

{{ reviewsOverall }} / 5 Kullanıcılar (0 oylar)
Oylar
Ziyaretçiler ne diyor ... Puanınızı bırakın
Tarafından sipariş:

İlk yorum yazan siz olun.

User Avatar User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Bu incelemede henüz yanıt yok.

Avatar
Daha fazla göster
Daha fazla göster
{{ pageNumber+1 }}
Puanınızı bırakın

Tarayıcınız resim yüklemeyi desteklemiyor. Lütfen modern bir tane seçin

Benzer İçerikler

Örümcek Ağı

yakutlu

Rüzgar Gibi Geçti – Margaret Mitchell – Online Kitap Oku

yakutlu

Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları 3 – John Perkins Online Kitap Oku

yakutlu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy