Roman

Sabır – Lisa Valdez – Online Kitap Oku

Lisa Valdez / Sabır / PDF / Sayfa: 420

Matthew toplum içinde saygın bir aileye sahip, geleceği garanti altında bir adamdı. Fakat sonradan çıkan skandallar sonucu em statüsün hemde soyluluğunu kaybeden adam intikam peşine düşer. Patience oldukça çekici bir güzelliğe sahip henüz yeni evlenme çağına girmiş genç bir kızdı. Bir çok soylu adam onu arzuluyor ve evlenmek için sıraya giriyordu. Fakat kimseye bağlı olmadan yaşamak isteyen kadın bu teklifleri reddediyordu. Bir gün karşısına çıkan Matthew çok farklıydı, onda kadınlık duygularını uyandıran, içini kıpır kıpır eden biriydi bu. Daha önce kız böle duygular yaşamamıştı. Fakat Matthew’in amacı aşk değil intikamdı bunu da en iyi bu yolla alacağını biliyordu. Bilmediği ise kendininde tutku ve şehvetle bu kadınla yaşadığı şeylere bağlanmasıydı.

Sabır Hakkında

Patience adlı bir kadın. İradesini ve aşkını imtihana tutacak bir arzu.

Olağanüstü güzelliğiyle tanınan Patience Emmalina Dare evlenme çağına girdiği andan itibaren hayranlarını peşinde sürüklüyordu. Sayısız talibi olmasına karşın ne gönlünü çelen, ne de arzularını ateşleyen biri çıkar karşısına. Ta ki gizemli bir adam ona güçlü bir ihtiyacın varlığını hissettirinceye kadar. Ona duyduğu arzu mu daha ağır basacak yoksa bağımsız bir hayat kurma isteği mi? Peki ya kendi içinde daha önce varlığından bile habersiz olduğu bir parçayı keşfettiğinde?

Gayrimeşru doğumuyla ilgili öğrendiği gerçekler Matthew Morgan Hawkmore’un toplumdaki yerini sarsmaya başlayınca, Langley Kontunun esmer güzeli kardeşi yeniden dirilip intikam alma isteğiyle dolar. Eskiden sevdiğine inandığı kadın tarafından ihanete uğrayıp terk edildiği için bir daha asla aşkın tuzağına düşmemeye yeminlidir. Ne var ki yalnızca onun giderebileceği bir ihtiyacı kararlılığı ve özgüveniyle maskeleyen Patience’a karşı koyamaz.

Sabır Yorumlar

“Lisa Valdez ortalığı kasıp kavuruyor.”
-The Best Reviews-

Sabır Online Kitap Oku

Alternatif

Sabır Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Kiralık Eş – Christine Bell – Online Kitap Oku

yakutlu

Mutfak – Banana Yoshimoto Online Kitap Oku

yakutlu

Kütüphaneci – Logan Belle – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy