Roman

Seni İzliyor Olacağım – Andrea Kane – Online Kitap Oku

Andrea Kane / Seni İzliyor Olacağım / PDF – EPUB / Sayfa: 288

Taylor bir psikolog olmasına rağmen, radyoculuk yapmaktadır. Oldukça sakin bir hayat sürerken düzen içerisinde mutludur. Fakat bir gün anlamsızca gelen telefon onu kat kat huzursuz etmeye yetmiştir. Aslında sukunet üzerine kurmuş olduğu bu huzurlu görünen hayatının temelinin oldukça çürük olduğunu biliyordu. Fakat bunu ne düşünmek ne de aksi olsun istiyordu. Fakat gerçek ne kadar da olsa kaçınılmazdı.. Korku dolu bekleyiş ve şüphe içinde adımlar sırasıydı şimdi.

Seni İzliyor Olacağım Hakkında

Psikolog ve radyocu Taylor Halsted, bir daha güvende olamamaktan korkmaktadır. Güvenli ve düzenli yaşantısı bozulmaya başlamıştır. Kuzeni Stephanie’nin erkek arkadaşı Gordon’un elinden şans eseri kurtulur. Daha sonra Gordon ve kuzeninin açıklanamayan bir şekilde patlayan yatta öldükleri haberini alır. Acaba Gordon, gerçekten de ölmüş müdür?
Bu sadece bir işarettir. Telefonda onu ölümle tehdit eden garip bir ses, hayatını cehenneme çeviren olayların fitili olur. Yeni tanıştığı ve güvenmeye başladığı avukat Reed Weston’a sığınır. Ama onun çabaları felaketi önleyebilecek midir? Acaba hiç beklemediği anlarda karşısına çıkan Gordon’un ikizine güvenebilir mi?
New York Times’ın çok satanlar listesinde üç defa zirveye oturan Andrea Kane, yeni, nefes kesen romanıyla karşınızda. “Seni İzliyor Olacağım” hiç düşmeyen temposuyla, romantizmle zenginleşmiş, gerçekçi karakterleriyle sürükleyici bir gerilim.

Seni İzliyor Olacağım ePUB ve Online Kitap Oku

Alternatif

Seni İzliyor Olacağım ePUB ve Online Kitap Oku

Benzer İçerikler

Bir Aşk Rüyası – Andrea Vitali – Online Kitap Oku

yakutlu

Ben – Mehmet Reşit Öztoprak – Online Kitap Oku

yakutlu

Reyc – Asi Çakıltaşı – Binnur Şafak Nigiz – Online Kitap Oku

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy