Tarih

3 Mayıs Türkçüler Günü Antolojisi Online Kitap Oku Fahrettin Savaş Konar

Bu içeriğimizde yazar Fahrettin Savaş Konar tarafından yazılan 3 Mayıs Türkçüler Günü Antolojisi isimli kitap hakkında detayları sizlere aktarıyoruz.

Yazının devamında 3 Mayıs Türkçüler Günü Antolojisi Online Kitap Oku seçeneğini bulabileceğiniz gibi, Yandex üzerinden telefona, tablete, bilgisayara indir, online olarak PDF formatında full görüntüle yükle (download) seçeneklerini de görerek ücretsiz (bedava) olarak kitabı temin edebilirsiniz. Bunların yanında 3 Mayıs Türkçüler Günü Antolojisi kitap oku seçeneğiyle birlikte kısa kitap özeti, tanıtımı ve kapak resmi de yazının detaylarında yer almaktadır.

3 Mayıs Türkçüler Günü Antolojisi Kitabının Kısa Özeti Oku

Bu memlekette 1944-1945 yıllarında büyük bir facia cereyan etti. Yaratıcıları tarafından “Irkçılık-Turancılık Davası” diye adlandırılan bu facia, aslında, Türk Milliyetçiliğini ve dolayısıyle Türklüğü yere serme hareketi idi. Türklük ve Türkçülük düşmanlarının saflarında yer alan dalkavuklar, karaktersizler, korkaklar vesairenin de el birliğiyle yürüttükleri bu “haçlı seferi”, memleket üzerinde iki yıl, bir zulüm kasırgası gibi esti.

Not: Bazı kitapların kitap özetleri sunulurken kitabın konusu, kısa özeti, detaylı incelemesi, türü dışında karakterleri, ana fikri ve ne anlattığı hakkında ile ilgili de bilgi verilmektedir. Bu durum kitaptan kitaba değişmektedir. Bazılarında ise konu özeti yer almamaktadır. Sizler de yorumlar alanına kitap hakkındaki düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

3 Mayıs Türkçüler Günü Antolojisi Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2015-03-05
ISBN 6058496149
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 138
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

3 Mayıs Türkçüler Günü Antolojisi Kitabını Kim Yazmıştır?

Yazarın kitapları arasından en beğenilenlerden olan bu kitap yazar Fahrettin Savaş Konar tarafından yazılmıştır.

3 Mayıs Türkçüler Günü Antolojisi Online Kitap Oku

Yazar Fahrettin Savaş Konar tarafından yazılan kitaplar arasında yer alan 3 Mayıs Türkçüler Günü Antolojisi kitabını Online Kitap Oku seçeneğiyle ya da sesli kitap olarak indirmek için buradasınız. Yalnız üzülerek belirtmek isteriz ki bazı kitaplar otomatik olarak siteye eklendiğinden dolayı tümünde indirme linki yer almayabilir.

Eğer yazı detayında 3 Mayıs Türkçüler Günü Antolojisi Fahrettin Savaş Konar Online Kitap Oku linkini göremiyorsanız ve indiremiyorsanız alttaki yazıyı okuyunuz.

The post 3 Mayıs Türkçüler Günü Antolojisi Online Kitap Oku Fahrettin Savaş Konar appeared first on Online Kitap Oku.

Benzer İçerikler

Türkiye-AB Bilim, Teknoloji ve Araştırma Politikaları Online Kitap Oku Namık Kemal Pak

yakutlu

A Culture of Peaceful Coexistence Online Kitap Oku Ekmeleddin İhsanoğlu

yakutlu

Özbekistan’da Çok Türkler Var Online Kitap Oku H. Tuncer

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy