Tarih

Ermeni Katliamı Suçlaması Yargılama ve Karar Malta 1919-1921 Online Kitap Oku Uluç Gürkan

Bu içeriğimizde yazar Uluç Gürkan tarafından yazılan Ermeni Katliamı Suçlaması Yargılama ve Karar Malta 1919-1921 isimli kitap hakkında detayları sizlere aktarıyoruz.

Yazının devamında Ermeni Katliamı Suçlaması Yargılama ve Karar Malta 1919-1921 Online Kitap Oku seçeneğini bulabileceğiniz gibi, Yandex üzerinden telefona, tablete, bilgisayara indir, online olarak PDF formatında full görüntüle yükle (download) seçeneklerini de görerek ücretsiz (bedava) olarak kitabı temin edebilirsiniz. Bunların yanında Ermeni Katliamı Suçlaması Yargılama ve Karar Malta 1919-1921 kitap oku seçeneğiyle birlikte kısa kitap özeti, tanıtımı ve kapak resmi de yazının detaylarında yer almaktadır.

Ermeni Katliamı Suçlaması Yargılama ve Karar Malta 1919-1921 Kitabının Kısa Özeti Oku

“Uluç Gürkan bu kitabında Malta yargılaması sürecini özgün İngiliz belgeleriyle ortaya koyuyor.” Rahmi Turan, Sözcü “Son yıllarda okuduğum en iyi donanımlı araştırma kitaplarından biri.” Güneri Cıvaoğlu, Milliyet “Bu kitapta ‘soykırım’ iddialarına sadece ‘hayır’ denmiyor, ayrıca karşılıklı önyargıların ve nefret duygularının ötesinde tarihi gerçekler ve işin hukuk boyutu ortaya çıkarılıyor.” Emin Çölaşan, Sözcü “Ermeni Sorunu’nu gerçekten anlamak isteyenler, meslek büyüğümüz Uluç Gürkan’ın bu kitabını mutlaka okumalı.” Fikret Bila, Milliyet Bu kitapta, Malta Yargılamasının soykırım iddiaları açısından analizini ve bu suçlamalara ABD ve İngiliz arşiv belgeleriyle verilen cevapları bulacaksınız.

Not: Bazı kitapların kitap özetleri sunulurken kitabın konusu, kısa özeti, detaylı incelemesi, türü dışında karakterleri, ana fikri ve ne anlattığı hakkında ile ilgili de bilgi verilmektedir. Bu durum kitaptan kitaba değişmektedir. Bazılarında ise konu özeti yer almamaktadır. Sizler de yorumlar alanına kitap hakkındaki düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Ermeni Katliamı Suçlaması Yargılama ve Karar Malta 1919-1921 Kitap Özellikleri

Alt tarafta “kitap kaç sayfa, kaçıncı baskı, ne zaman çıktı” gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Yalnız fiyat detayları yer almamaktadır.

Yayın Tarihi 2015-03-23
ISBN 9753439381
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 288
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 19.5 cm

Ermeni Katliamı Suçlaması Yargılama ve Karar Malta 1919-1921 Kitabını Kim Yazmıştır?

Yazarın kitapları arasından en beğenilenlerden olan bu kitap yazar Uluç Gürkan tarafından yazılmıştır.

Ermeni Katliamı Suçlaması Yargılama ve Karar Malta 1919-1921 Online Kitap Oku

Yazar Uluç Gürkan tarafından yazılan kitaplar arasında yer alan Ermeni Katliamı Suçlaması Yargılama ve Karar Malta 1919-1921 kitabını Online Kitap Oku seçeneğiyle ya da sesli kitap olarak indirmek için buradasınız. Yalnız üzülerek belirtmek isteriz ki bazı kitaplar otomatik olarak siteye eklendiğinden dolayı tümünde indirme linki yer almayabilir.

Eğer yazı detayında Ermeni Katliamı Suçlaması Yargılama ve Karar Malta 1919-1921 Uluç Gürkan Online Kitap Oku linkini göremiyorsanız ve indiremiyorsanız alttaki yazıyı okuyunuz.

The post Ermeni Katliamı Suçlaması Yargılama ve Karar Malta 1919-1921 Online Kitap Oku Uluç Gürkan appeared first on Online Kitap Oku.

Benzer İçerikler

3 Mayıs Türkçüler Günü Antolojisi Online Kitap Oku Fahrettin Savaş Konar

yakutlu

Özbekistan’da Çok Türkler Var Online Kitap Oku H. Tuncer

yakutlu

Türkiye-AB Bilim, Teknoloji ve Araştırma Politikaları Online Kitap Oku Namık Kemal Pak

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy