Roman

Kinyas ve Kayra – Hakan Günday Online Kitap Oku

Kinyas ve Kayra - Hakan Günday
Kinyas ve Kayra – Hakan Günday ekitap

Kinyas ve Kayra kitabı hakkında bilgiler:

Hakan Günday'in Kinyas ve Kayra isimli kitabı 576 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
"Hiç uykum yok. Hiç uyuyamıyorum. Domuz gibi içiyorum. Fakat gözlerimi kapalı dahi tutamıyorum. Sabaha beş saat var. Annemi düşünüyorum. Nerededir şimdi? Aynada kendime bakıyorum bazen. Ve yalnızca sözcük etmesem dahi vücudum yaşadıklarımı, hayattan ne anladığımı anlatmaya yetiyor. Sağ omuzuma kendi çizdiğim kelebek, beğenmediğim için üzerine attığım çarpı göstergesi ve altında tıpkı kelebeğin bir Japon yönünden fazla daha iyi işlenmişi. Sol dirseğimin iki parmak yukarısındaki kurşun yarası. Bileklerimdeki otuz dört dikiş. Medeniyeti bir aralar, herkez gibi yaladığımı kanıtlayan apandisit ameliyatımın izi. Ve sırtımı kaplayan, Tanrı'nın yüzü. Bilmiyorum… Süratli yaşadım. Fakat genç ölmekten çok, süratli yaşlandım! fakat hayattayım.
Kayra, Bir gün bana 'Mutsuzluğuna hiç bir deva aramıyorsun' demişti."
Kinyas ve Kayra Online Kitap Oku Kinyas ve Kayra Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Hakan Günday kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Ben Nojoud 10 Yaşında Bir Dulum – Nojoud Ali Online Kitap Oku

yakutlu

Genler Unutmaz – Sharon Moalem – Online Kitap Oku

yakutlu

Falaka Kitap Özeti (Ahmet Rasim)

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy