Roman

Yalnız Benim Ol – Liz Carlyle Online Kitap Oku

Yalnız Benim Ol – Liz Carlyle ekitap

Yalnız Benim Ol kitabı hakkında bilgiler:

Liz Carlyle'in Yalnız Benim Ol isimli kitabı 400 sayfadan oluşuyor ve sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtımını yapıyoruz.
Leydi Phaedra asil bir aileden gelen tam bir kadın efendidir. Ailesi ve kendi için daimi skandal yaratacak olaydan ırak durmuştur. Ama bir gün işlenen gizemli bir cinayet onun yolunu iflah olmaz bir çapkın olan ve hanım bayan düşkünü Lord Tristan ile karşılaştırmıştır. Leyd’nin tüm karşı koymalarına rağmen, ona hiç hissetirmediği kadınsı duygular hissettiren Lorda gittikçe yakınlaşmaya başlar. Ama hem mevki hemde olaylar onları istikbali için hiç müsait değildir.
Gizemli Bir cinayet,
Entrika dolu bir ev,
Karanlık sırlar,
İmkânsız bir aşk…
Leydi Phaedra asil bir İngiliz hanımefendisi; Lord Tristan Talbot ise iflah olmaz bir hanım bayan avcısıdır.
Birbirlerine Bir mıknatısın kutupları gibi karşıt olan bu iki kişiyi tutku dolu bir aşka ve sıcak gecelere hazırlayan, karanlık bir giz ve gizemli bir cinayet olmuştur.
Leydi Phaedra Northampton’ın kılıktan kılığa girip peşine düştüğü tehlikeli gerçeklerin, Lord Talbot’un bambaşka nedenlerle giriştiği saklı işlerle çakışması fazla sürmemiş, olayların gelişimi onları giderek birbirlerine yaklaştırmıştır. Bu sırada kadınlığının kuytularıyla tanışan Leydi Phaedra, kendini yavaş yavaş Lord Talbot’un hakimiyetine bırakmaya başlamıştır. Ancak bu ilişkinin mesut huzurlu sona ulaşmasının önündeki kocaman mani nasıl aşılacaktır?
Yalnız Benim Ol Online Kitap Oku
Sitemizdeki diğer Liz Carlyle kitaplarını gör ->

Benzer İçerikler

Aşk Adında Hayat – Michael Lee West – Online Kitap Oku

yakutlu

Wardstone Günlükleri Serisi – Joseph Delaney – PDF ve ePUB indir

yakutlu

Kader Kapısı – Agatha Christie Pdf ve Epub İndir

yakutlu

Leave a Comment

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy